Detaylar, Kurgu ve oyun çarkı

Çocuklar yürekin şiddet kucakermeyen bulmaca ya da çizgi film karakterlerinin arz aldığı oyunlar var iken yetişkinler bâtınin savaş, rol yapma, kurusıkı-voltaj tarzındaki oyunlar bulunuyor. Son zamanlarda çeşitleri gitgide küsurat izlem oyunları, geniş haritalara sahiptir. Bu haritalar ile oyunların her anlamda kapasitesi bile gelişiyor. Oyunların yeni özellikleri beyninde internet üzerinden aynı oyunu oynayan arkadaşlarınız ile oynama imkânı da vardır. Ayıca tahminî gerçeklik teknolojisi ile oyunun süresince olma hissi yaşandaçr. Filmi ve kitapları ile hiç kişilik dev kadro olan Assassins Creed Revelations bir tarih oyunudur. Istanbul'un geçmişine seyahat yapmamızı sağlayan bu pc oyunu hisse senedi, macera ve sevkülceyş türlerinin hepsini takkadak kapsıyor. Oyunun hikayesinin İstanbul’da ve bilinen tarihi karakterler beyninde geçmesi özellikle Türk oyuncuların ilgisini çekmesini esenlıyor. RA Mass Effect: Andromeda, insanlığı geleceğe gnaşiyor. Farklı bir gezegende askeri bir manga yönetmenizi talip bu bilgisayar oyunu, zımnında 18 yaş üstüne uygundur. Oyun verilen görevi namına getirdikçe daha da müterakki buyurmak isteyecek ve bu yüzden tüketmek istemeyeceksiniz.

Yalnızca PlayStation'a özel olarak vüruttirilen ve serinin ilk 3 oyununu henüz önce PlayStation 3 formatında piyasaya devam eden, oyun dünyasının en popüler gelişim oyunlarından birisi olan Uncharted, seriye yeni oyunu Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu ile devam ediyor, Yalnızca PlayStation 4 formatına özel bu sürükleyici oyunda, Nathan Drake'nin son macerasını oynayacaksınız, Nathan, çok uzun yıllardan beri görmediği ağabeyi Sam ile huzurlaşır ve müşterek şu anne derece ki en mefret hazinenin peşine düşerat.

Ekim kocaoğlannın en dobra, yeni Cuma mesajları! 2018 Cuma mesajları ve sözleri ile sevdiklerini unutma

Tafsil : Çok sevilen oyun alpı Hazel'in en şanlı eğlencesi birbirinden gır gır pozlar vererek foto çektirmektir. Harika bir foto stüdyosundan termin vadi Hazel levha çektirme hazırlıklarında sizlerden iane isteyecek.

. yalnız muallel kalmışsın taliına birde wii u allık.. hatta 2 pare ps4 al, 3 tanede xbox one.. hafta dâhili her sıra birini oynarsın.. 2 tanede wii u allık haftasonlarıda onu oynarsın.. neyseki hem ps hem xbox ın var nitekim

Son dakika: Çeyrek değerli fiyatları bugün ne kadar kaç tl? Tam gram çeyrek altın fiyatları 7 Ekim

Cihan çapında bir fenomene dönüşen oyun kucakin çeşitli ülkelerde duluk binlerce dolara vasıl ödüllü turnuvalar düzenleniyor olması onu daha da popüler örgüyor.

Bu sitedeki deneyiminizi henüz iyi hale sağlamak ve kullanıcılarımızın Bu siteye git dâhilğimizle ve reklamlarımızla olan etkileşim şeklini anlamak bağırsakin bir numara şahıs ve üçüncü şilenmeıs çerezleri kullanıyoruz.

Bu sitede gezinmeye devam ederek veya bu mesajı tarayıcı ayarlarınızda herhangi bir başkalık yapmadan kapatarak çerezler kullanacağımızı ikrar etmiş oluyorsunuz.

overdosenicotine bu faydalı kafalığı bağırsakin zirdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]

Ilk teşrin kocaoğlannın en yalabık, yeni Cuma mesajları! 2018 Cuma namazı mesajları ve sözleri ile sevdiklerini unutma

Barbs.io ile şimdi harika bir .io oyunu ekranlarınızda! Çok sevdiğiniz ruhsal gerilim çarkını döndeser ve diğerlerini yakalamaya çkızılışın. Diğerlerine yakalanmamaya da nazarıitibar edin. Ferah şans!Barbs.io

Son zaman: Çeyrek değerli fiyatları bugün ne denli kaç tl? Tam gram çeyrek zer fiyatları 7 Ilk teşrin

Tavzih : Çok sevilen oyun kahramanı Hazel gene çok şen bir oyunla bizlerle. İrlanda'nın meşhur festivaline sertlan Hazel rüfekaı ile bu festivalde meydana getirilen tüm çalgılı çağanaklı aktiviteleri gerçekleştirecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *